Strumykowa 1, 58-200 Dzierżoniów

+48 74 645 05 40

Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt

Archiwa

W niedzielę 5 grudnia 2021 roku w hali Szkoły Podstawowej w Jaworzynie Śląskiej odbył się Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej Kobiet.

Zawodniczki rywalizowały w dwóch kategoriach wiekowych: kadetki oraz juniorki + seniorki.

W młodszej kategorii do turnieju zgłosiły się 4 zespoły. Pierwsze miejsce zajęła drużyna Lider Dzierżoniów. Na drugim miejscu rywalizację ukończył zespół Volley Jaworzyna. Na najniższym stopniu podium uplasował się Piątki Jaworzyna. Zespół Zwierzogród Jaworzyna uplasował się na czwartej pozycji.

W starszej kategorii do rywalizacji przystąpiło 5 zespołów, które rywalizowały ze sobą w ramach jednej grupy. Pierwsze miejsce zajęła drużyna Volley ŚWIDNICA. Na drugim miejscu rywalizację ukończył zespół SKS Świdnica. Ostatnie miejsce podium zajęła drużyna Revival Lider Dzierżoniów. Poza podium miejsca zajęły kolejno KPS Świdnica oraz Ząbkowice.

Wyłonione zostały również najwszechstronniejsze zawodniczki turnieju – w młodszej kategorii była to Karolina Przędzak (Lider Dzierżoniów), w starszej – Izabela Groń (Volley Świdnica).

Najlepsze zespoły otrzymały puchary, medale oraz nagrody rzeczowe.