Strumykowa 1, 58-200 Dzierżoniów

+48 74 645 05 40

MISTRZOSTWA POLSKI BMX 2019 ZA NAMI

Archiwa

W sobotę 11 maja 2019 roku w Dzierżoniowie po raz kolejny gościliśmy zawodników na najważniejszej imprezie BMX w Polsce czyli Mistrzostwach Polski BMX w jeździe indywidualnej na czas oraz I serii Pucharu Polski. Zawody rozegrano na torze BMX PARK ARENA DZIERŻONIÓW. Łącznie do rywalizacji w Mistrzostwach Polski przystąpiło ponad 50 zawodników z całego kraju.

 

W Mistrzostwach Polski zawodnicy startowali pojedynczo, każdy miał możliwość dwukrotnego zmierzenia się z trasą, a pod uwagę brany był lepszy osiągnięty czas. W każdej kategorii wygrywał zawodnik, który osiągnął najlepszy czas spośród wszystkich startujących.

 

Wyniki zawodów będą wkrótce dostępne pod adresem: https://pzkol.pl/wyniki/bmx

 

Zdjęcia autorstwa Pana Michała Stawickiego, cała galeria z zawodów dostępna na: https://www.facebook.com/BMX-Racing-FOTO-175857989528231/

 

Organizatorzy pragną podziękować rodzicom zaangażowanym w organizację zawodów oraz sponsorom imprezy czyli firmom: Bestor, Tom-Trans oraz Salon Sportowo-Rowerowy K2.

 

Organizatorami imprezy byli LKS Atom Boxmet Dzierżoniów, Gmina Miejska Dzierżoniów oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie, a współfinansowana była ona ze środków Gminy Miejskiej Dzierżoniów w ramach realizowanego Programu Rozwoju Społecznego na lata 2015-2020.

 

Skip to content