Strumykowa 1, 58-200 Dzierżoniów

+48 74 645 05 40

OD 7 CZERWCA ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA KARDIOAEROBIKU

Archiwa

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie zaprasza wszystkich chętnych na zajęcia kardioaerobiku. Zajęcia odbywać się będą przez czerwiec dwa razy w tygodniu tj. w poniedziałki o godz. 8:30 oraz w czwartki o godz. 8:30 w sali gimnastycznej przy ul. Szkolnej w Dzierżoniowie. Na pierwsze zajęcia zapraszamy w poniedziałek 7 czerwca 2021 roku.

 

Nasze zajęcia są kierowane zarówno do osób starszych, jak i wszystkich, którzy nie lubią bezczynnie siedzieć w domu, a wolą aktywny wypoczynek. Kardioaerobik jest prowadzony przez wyspecjalizowaną instruktorkę i polega na wykonywaniu ćwiczeń w rytm muzyki. Ćwiczenia pomagają się zrelaksować, działają korzystnie na układ krążenia przez zwiększenie wartości tętna, dzięki czemu poprawiają ogólne samopoczucie.

 

Wstęp na zajęcia tylko z karnetem (10 wejść w cenie 20 zł), który można zakupić na recepcji Hotelu OSiR przy ul. Strumykowej 1.

 

Aktualny rozkład zajęć oraz ewentualne zmiany można śledzić na naszej stronie w zakładce Grafik obiektów – Sala gimnastyczna przy ul. Szkolnej.

 

Serdecznie zapraszamy do wspólnych ćwiczeń.

 

Zajęcia współfinansowane ze środków Gminy Miejskiej Dzierżoniów.

Skip to content