Strumykowa 1, 58-200 Dzierżoniów

+48 74 645 05 40

Otwarty Turniej Piłki Siatkowej Mężczyzn – Memoriał im. Piotra Tworza

Archiwa

W niedzielę 21 listopada 2021 roku w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie odbył się Otwarty Turniej Piłki Siatkowej Mężczyzn – Memoriał im. Piotra Tworza. Do imprezy zgłosiło się 7 drużyn, które zostały rozdzielone na dwie grupy. Dwa najlepsze zespoły awansowały do półfinałów. Zwycięzcy meczów półfinałowych zmierzyli się o I miejsce w turnieju, a przegrani półfinałów rozegrali mecz o III miejsce.

Ostatecznie zwycięzcą tegorocznego Memoriału im. Piotra Tworza została ekipa NAPAD NA BANK – Dzierżoniów, która w finale pokonała VOLLEY – Głuszyca. W rywalizacji o III miejsce FOR-FUN Bielawa okazał się lepszy od BLOK TECHNICZNY Pieszyce

Drużyny z miejsc I-IV otrzymały pamiątkowe puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe.