Strumykowa 1, 58-200 Dzierżoniów

+48 74 645 05 40

PODSUMOWANIE MISTRZOSTW POLSKI BMX NA DZIERŻONIOWSKIM TORZE

Archiwa

W dniu 5 maja 2018 roku w Dzierżoniowie odbyły się Mistrzostwa Polski BMX RACING oraz I seria Pucharu Polski. Zawody rozegrano na torze  BMX PARK ARENA DZIERŻONIÓW. Wzięło w nich udział łącznie 70 zawodników.

 

Zawodnicy w Mistrzostwach Polski startowali pojedynczo i wygrywał ten, który w swojej kategorii wykręcił najlepszy czas. Natomiast w Pucharze Polski zawodnicy startowali  maksymalnie po 8 w każdym z biegów, a zawody wygrywał ten, który w swojej kategorii zdobył najmniejszą ilość punktów.

 

Przed zawodami komisja z Polskiego Związku Kolarskiego odebrała tor po przeprowadzonej modernizacji, a także odbyło się uroczyste otwarcie BMX PARK ARENA DZIERŻONIÓW, w którym brali udział Burmistrz Dzierżoniowa Dariusz Kucharski, Prezes klubu LKS Atom BOXMET Dzierżoniów Jarosław Pawlaczek oraz Dyrektor Zawodów Kazimierz Janusz. Następnie zostały oficjalnie otwarte Mistrzostwa Polski  przez  Burmistrza Dzierżoniowa Dariusza Kucharskiego.

 

Impreza odbywała się przy znakomitej pogodzie, co sprawiło, że zgromadziła się liczna grupa kibiców, aby podziwiać jazdę zawodników, którzy startowali w zawodach.

 

I PUCHAR POLSKI BMX RACING 05.05.2018 – wyniki

Mistrzostwa Polski J. ind. na czas BMX Racing – Dzierżoniów 5.05.2018 – wyniki

 

Organizatorzy zawodów:

– LKS Atom Boxmet Dzierżoniów

– OSIR Dzierżoniów

 

Sponsorzy zawodów:

– Gmina Miejska Dzierżoniów

– Bestor

– Tora-Zajdel II Sp. z o.o

– Wagnerowski.pl

– Salon Rowerowo Sportowy K2

– Tom-Trans

 

Skip to content