Strumykowa 1, 58-200 Dzierżoniów

+48 74 645 05 40

PRACA

Archiwa

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie ogłasza konkurs na pracownika do Działu Sportu w Dzierżoniowie

Zakres obowiązków:

– prawidłowe i terminowe załatwianie spraw związanych z organizacją imprez sportowych tj. preliminarze, regulaminy, promocja imprez poprzez wysyłanie zapowiedzi i komunikatów do mediów, protokoły, zakupy niezbędnych rzeczy do przeprowadzenia imprezy, rozliczanie pod względem formalnym i rachunkowym,

– obsługa strony www oraz mediów społecznościowych Ośrodka

wykonywanie innych czynności zleconych przez przełożonego.

Wymagania:

– wykształcenie minimum średnie

– umiejętność obsługi urządzeń biurowych oraz komputera (Pakiet Office)

– dyspozycyjność

– wysoka kultura osobista

– komunikatywność oraz łatwość nawiązywania kontaktów

– dobra organizacja pracy oraz odpowiedzialność

Informacja o warunkach zatrudnienia:

– Wymiar czasu pracy: 1 etat

– Czas pracy: 8 godzin

– Pierwsza umowa o pracę zawarta na okres próbny 3 miesięcy.

CV prosimy składać w recepcji Hotelu Ośrodka przy ul. Strumykowej 1 w Dzierżoniowie lub wysłać na adres mailowy grzegorz.winiarski@hotelosir.pl do 19 stycznia 2024 roku.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE oraz DZ.U. poz. 1000 o ochronie danych osobowych), prowadzonych przez OSiR Dzierżoniów.”