Strumykowa 1, 58-200 Dzierżoniów

+48 74 645 05 40

TRAKT 2023

Archiwa

Burmistrz Dzierżoniowa oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie zapraszają na Terenowy Rajd Amatorów Kolarstwa i Turystyki TRAKT 2023, który odbędzie się 4 czerwca 2023 roku.


Dostępne są 3 trasy piesze o różnym poziomie trudności oraz 8 tras rowerowych
o długościach od 10 km do 100 km oraz trasa motocyklowa o długości 80 km. Wykaz tras wraz z opisem znajduje się poniżej.


W tym roku dodatkowo w czasie TRAKTu będziemy walczyć o Puchar Rowerowej Stolicy Polski ! Wystarczy zainstalować aplikację Aktywne Miasta, jeździć na rowerze i wygrywać atrakcyjne nagrody, wspomagając walkę o tytuł Rowerowej Stolicy Polski dla Dzierżoniowa.
Aplikację można poprać poprzez link:
https://aktywne.miasta.pl/p/62-pobierz


Wpisowe wynosi 10 zł, w ramach którego każdy otrzyma bon żywnościowy do zrealizowania na mecie, a także weźmie udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. Nagrodą główną w losowaniu będzie rower turystyczny ufundowany przez sklep sportowy K2 w Dzierżoniowie.


Zapisy od godziny 8:30 na parkingu Dzierżoniowskiego Ośrodka Kultury, gdzie w tym roku zlokalizowany jest start. Meta TRAKT-u zlokalizowana będzie na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Strumykowej 1.


Dla najmłodszych przewidziano na mecie szereg darmowych atrakcji w postaci dmuchanych zamków i zjeżdżalni.


Serdecznie zapraszamy do udziału !


Impreza finansowana jest ze środków Gminy Miejskiej Dzierżoniów.

Skip to content