Strumykowa 1, 58-200 Dzierżoniów

+48 74 645 05 40

TURNIEJ DEBLOWY TENISA ZIEMNEGO ZA NAMI

Archiwa

W dniach 8-9 września 2018 r. na kortach dzierżoniowskiego OSiR-u odbył się Turniej Deblowy Tenisa Ziemnego Mężczyzn i Kobiet. Do rywalizacji przystąpiły 4 pary żeńskie i 8 par męskich. Pary zostały dobrane w drodze losowania.

 

W turnieju kobiet zwyciężyły Emilia Kiełbasa i Małgorzata Morańda, które pokonały Małgorzatę Krzemińską i Grażynę Świerszczewicz. Trzecie miejsca zajęły Lena Andreasik i Jolanta Bukowska oraz Kamila Majba i Agnieszka Jaworska.

 

W turnieju mężczyzn pary początkowo rywalizowały w dwóch grupach. Następnie do półfinału awansowały po dwie najlepsze pary z każdej grupy. W finale turnieju Artur Jaworski i Jacek Straszak okazali się lepsi od Remigiusza Świerszczewicza i Krzysztofa Zacharza. Trzecie miejsca zajęli natomiast Tomasz Nowacki i Wojciech Siwik oraz Ryszard Borek i Cezary Morańda.

 

Powyższe pary otrzymały pamiątkowe puchary. Natomiast wszyscy uczestnicy turnieju wzięli udział we wspólnym grillowaniu.

 

Organizatorami imprezy byli Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie, Miasto Dzierżoniów oraz Dzierżoniowskie Towarzystwo Tenisa Ziemnego, a współfinansowana była ona ze środków Gminy Miejskiej Dzierżoniów w ramach realizowanego Programu Rozwoju Społecznego na lata 2015-2020.

Skip to content