Strumykowa 1, 58-200 Dzierżoniów

+48 74 645 05 40

Walentynkowy Turniej Siatkówki Dziewcząt – wyniki

Archiwa

W niedzielę 13 lutego 2022 roku w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się Walentynkowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt.

Zawodniczki rywalizowały w dwóch kategoriach wiekowych: kadetki oraz juniorki + seniorki.

W młodszej kategorii do turnieju zgłosiły się 4 zespoły. Pierwsze miejsce zajęła drużyna ZTS Ząbkowice. Na drugim miejscu rywalizację ukończył zespół KPS Świdnica. Na najniższym stopniu podium uplasował się grupa DDZ Kadetki. Zespół Volley Jaworzyna uplasował się na czwartej pozycji.

W starszej kategorii do rywalizacji przystąpiły również 4 zespoły, które rywalizowały ze sobą w ramach jednej grupy. Pierwsze miejsce zajęła drużyna Emerytki. Na drugim miejscu rywalizację ukończył zespół SKS Świdnica. Ostatnie miejsce podium zajęła drużyna Revival Lider Dzierżoniów. Poza podium uplasował się Lider Junior.

Najlepsze zespoły otrzymały puchary, medale oraz nagrody rzeczowe.