Strumykowa 1, 58-200 Dzierżoniów

+48 74 645 05 40

Zakochaj się… w Dzierżoniowie!

Archiwa

Walentynkowe konkursy, eventy, seanse filmowe, taniec przeciw przemocy i romantyczna dyskoteka na lodowisku – będzie się działo 14 lutego w Dzierżoniowie! Będziemy w wielu miejscach czekali na Was z całuśną ramką i nagrywali Wasze miłosne wyznania.

Z naszym walentynkowym maratonem eventów startujemy 14 lutego (środa) o godz. 15.00 na terenie Alei Bajkowych Gwiazd w Dzierżoniowie. W czasie wydarzenia „One Billion Rising” organizowanego przez Dzierżoniowską Radę Kobiet będziemy zachęcali do miłosnych wyznań i zdjęć w „całuśnej ramce”. Dla zakochanych będziemy mieli balony i słodkie upominki.

Zachęcamy także do odtańczenia tańca  One Billion Rising, by powiedzieć „Stop Przemocy” wobec kobiet. Z tymi, którzy kochają Dzierżoniów na Alei Bajkowych Gwiazd będziemy do godz. 16.30.

Dla lubiących romantyczny czas przed ekranem mamy propozycję walentynkowego repertuaru w „Zbyszku”. 14 lutego o godz. 17.45 zaplanowano seans filmu „Opadające liście” (komedia produkcji fińskiej, a o godz. 19.00 – film „Piękna katastrofa 2” (komedia produkcji USA). Bilety w cenie 16 zł (normalny) i 14 zł (ulgowy) można kupić na stronie dok.pl oraz w kasie przed seansem. Dla zakochanych także w kinie będą czekały niespodzianki – bilety na lodowisko!

A od godz. 18.00 do 21.00 zapraszamy na walentynkową romantyczną „lodotekę”, czy dyskotekę na lodzie. Oprawę muzyczną i światła zapewni nam DJ G40+. Na wszystkich zakochanych – także w Dzierżoniowie – czekać będą nie tylko najpiękniejsze przeboje o miłości, ale także moc konkursów i niespodzianek. Będą fotki w całuśniej ramce, filmiki z wyznaniami miłosnymi, balony, słodkie upominki i 500 biletów na lodowisko do rozdania! Weźcie ze sobą koniecznie coś czerwonego, by podkreślić walentynkowy klimat – to może być kwiatek, element ubrania lub balonik.

Jeśli będzie Wam mało świętowania Walentynek 14 lutego, zapraszamy na eventy w weekend. 

Walentynkowe kino „Zbyszek” także na weekend 16-18 lutego przygotowało seanse dla zakochanych. O godz. 16.00 będzie można obejrzeć  „Baby boom czyli Kogel Mogel 5” (komedia produkcji polskiej), natomiast o godz. 18.00 i 20.00 „Bob Marley: One Love”. 

W sobotę 17 lutego grupa Sfera zaprasza na „Game of Love” do Szkoły Podstawowej nr 1 im. Noblistów Polskich w Dzierżoniowie. Wystarczy wypełnić formularz, aby wziąć udział w wydarzeniu (link pod tekstem). W tegorocznej edycji biorą udział tylko pary! Wszystkie konkurencje będziecie pokonać wspólnie, a na koniec – podzielić się nagrodą. Siły można połączyć nie tylko ze swoją „drugą połówką”, ale też z kolegą lub koleżanką, bo wcale nie jest powiedziane, że w parze muszą być osoby w związku. Lista zgłoszeń zostanie zamknięta 14 lutego o godzinie 20.00. Uczestnicy zostaną wybrani losowo. Będzie też kilka par rezerwowych, które staną do zabawy o nagrodę główną – 1000 zł.
Aby wygrać, należy pokonać kilka konkurencji losowo-zręcznościowych , które doprowadzą dwie pary do finału, z którego zostanie wyłoniona zwycięska dwójka. Wydarzenie odbędzie się 17 lutego od godziny 16.00 do 19.00 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr. 1 w Dzierżoniowie.

Link do formularza zgłoszeniowego do Game of Love:

https://docs.google.com/forms/d/1OWYU_veSKwiCWr7piKkCOkIH7L4NTS6bLsxsENKBcuo/viewform?chromeless=1&fbclid=IwAR3cUIKOfWIrz9u9SAG2JmgyfrLUFiotT0cpYsklYG-mcNCP5cjh4814Dv8&edit_requested=true

Wydarzenie zostało jest dofinansowane z budżetu miasta Dzierżoniów.

Skip to content